Niedawno informowaliśmy o zaplanowanych, dwóch polskich koncertach szwedzkich wikingów z Amon Amarth: w Gdańsku i Poznaniu. Dochodzi także 3 data i następne miasto: Warszawa.

P.W. Events, Knock Out oraz kluby Progresja i B90 zapraszają na koncerty Amon Amarth!

Szwedzcy giganci metalu wystąpią u nas w kwietniu trzykrotnie:

amon amarth net

Amon Amarth (Szwecja) + support

24.04. Warszawa, Progresja Music Zone
bilety: 70zł (do 1.03.)/80zł(od 2.03.)/90zł (w dniu koncertu) do nabycia:
www.progresja.com, Eventim oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju!

25.04. Gdańsk, B90
bilety: 75zł (do 24.04.)/85zł (w dniu koncertu) do nabycia: tickets.soundrive.pl, SPATiF (Sopot), Cafe Absinthe, Stacja DeLuxe (Gdańsk), Śródmieście (Gdynia)

26.04. Poznań, Eskulap
bilety: 80zł (do 25.04.), 90zł (w dniu koncertu) do nabycia: CIM, Rock Long Luck, pwevents.pl, Eventim, eBilet, Ticketpro oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju!

Wikingowie, mający w Polsce oddane zastępy fanów, odwiedzą nasz kraj po raz kolejny już wiosną! Na trzech koncertach w Polsce zespół promować będzie wydany w ubiegłym roku krążek “Deceiver of the Gods”, który potwierdził ich pozycję na panteonie melodyjnego death metalu. Amon Amarth to zespół, który przez ponad 20 lat kariery wspiął się na szczyt muzyki metalowej, na całym świecie zbierając rzesze fanów. Ich melodyjny, oparty na nordyckiej mitologii, death metal znajduje uznanie wśród wielu pokoleń słuchaczy, co zaowocowało występami na największych festiwalach, setkami tysięcy sprzedanych płyt i wysokimi miejscami na listach sprzedaży na całym świecie.