Imagine Create Productions  zaprasza na dwa koncerty austriackiej grupy Serenity, grającej symfoniczny metal. Zespół wraca po pięcioletniej przerwie, żeby zaprezentować swoją najnowszą płytę – Codex Atlanticus. Będziecie mieli okazję usłyszeć ich aż na dwóch koncertach – w Warszawie i w Nysie.

Na scenie wspomogą ich grupy prezentujące różne podgatunki metalu. Głównym supportem otwierającym oba koncerty będzie katowicki As Night Falls (symphonic metal). Aktualnie zespół może się m.in. pochwalić występami przed  Tarją Turunen (ex Nightwish), Liv Kristine (ex Leaves’ Eye), Antimatter (ex Anathema), Welicoruss, Artrosis czy Proletaryat. Na koncertach zaprezentuje swój najnowszy dobytek: długogrającą płytę Embrace the Journey.

11 listopada w Warszawie zagra dla Was znane wśród fanów folk metalu Leśne Licho. Grupa ma na swoim koncie wiele koncertów oraz większych imprez plenerowych, takich jak Średniowieczuj w Maszewie, Dni Jakuba Wędrowycza, Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie, Ogólnopolski Zlot Miłośników Folk Metalu, WOŚP, Hello Folks w Lublinie, Zlot Słowian i Wikingów w Drohiczynie, Konwent Fantasy w Głogówku, Festiwal Kultury Słowian „Stado”.

Emocji nie zabraknie również 12 listopada w Nysie; potężną dawkę melodic death metalu z niesamowitym damskim wokalem otrzymacie od Warbell. Zespół ma na koncie wiele koncertów.  Wszystkie występy spotykały się z pozytywnymi opiniami. W 2014 roku dotarli do Finału Ligi Rocka, gdzie kapela zdobyła nagrodę specjalną, ponadto nagrody indywidualne otrzymali w swych kategoriach Gigi i Vader. Przyjedźcie na koncert, a przekonacie się sami, że warto!

O niezapomniane wrażenia zadbają też „Synowie rycerzy z Czantorii. Lubią wypoczywać w cieniu starego dębu i dawać ostrego łupnia. Ktoś kiedyś powiedział: »Po co jechać na Korpiklaani, skoro można iść zobaczyć Radogosta?«. No właśnie, trolli z beskidzkich lasów zobaczyć i posłuchać na żywo trzeba choć raz w życiu.”

Lepiej byśmy tego nie ujęli! My również nie możemy się doczekać tego, co nam zaprezentuje folkmetalowy zespół z Brennej!

Mamy nadzieję, że Was przekonaliśmy. Tak więc rezerwujcie czas i przyjeżdżajcie!

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku:

– 11.11.2016r. (Warszawa)

– 12.11.2016r. (Nysa)

Informacje od Imagine Create Productions