Knock Out Productions ma ogromną przyjemność poinformować, że we wtorkowy wieczór w Krakowskim klubie „Studio” obok Amon Amarth zobaczymy dwa thrashowe bandy z USA:  Heathen i Generation Kill.

 11 czerwca, klub “Studio”, Kraków:

AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal

Amon Amarth to grupa, która już od ponad 20 lat zdobywa coraz większą popularność; Obecnie osiągnęła status headlinera największych festiwali metalowych w Europie. Szwedzi znani są z bardzo dobrych albumów oraz jeszcze lepszych występów scenicznych. Ich muzyka to melodyjny death-metal idealnie sprawdzający się live (wiedzą o tym ci, którzy pamiętają choćby doskonały koncert z „Progresji” z 2012 roku). Tym razem panowie z Amon Amarth przyjeżdżają zaprezentować swoje hity typu „The Pursuit Of Vikings” czy „Twilight Of The Thunder God” jak i numery z nowego, fantastycznie zapowiadającego się albumu „Deceiver Of The Gods”.

Szczegóły:

Klub: Kraków @ Studio, Budryka 4
Data
: 11 czerwca 2013 (wtorek)

18:30 – drzwi
19:00 – 19:30 – Generation Kill
19:50 – 20:30 – Heathen
21:00 – … – Amon Amarth

Bilety: 90 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu)

Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na stronie pod tym adresem: knockoutprod.net/site/bilety. Bilety systemowe dostępne w bileteriach sieci Ticketpro, Ebilet oraz Biletin (m.in. Saturn, Empika, Media Markt). Bilety kolekcjonerskie będą dostępne 24 maja w klubie “Studio”, sklepie “Metal Shop” ul. Długa oraz w Katowicach w sklepie “All”.          

knockoutprod.net
facebook.com/productions.knock.out