KONKURS ZAKOŃCZONY, WYNIKI ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ (POD PLAKATEM).

26 i 28 września w dwóch miastach Polski odbędzie się Folk Metal Harvest Festival 2013 – jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku.  Portal FolkMetal.pl wraz z organizatorami postanowili przygotować dla Was konkurs, w którym można wygrać bilet na koncert w Poznaniu lub Warszawie. Przypominamy, że podczas imprezy wystąpią następujące kapele: Dalriada, Litvintroll, Silent Stream of Godless Elegy*, Helroth, Rum* oraz Black Velvet Band*.

Co zrobić by wygrać? Wystarczy jedynie wysłać odpowiedzi na trzy pytania konkursowe na adres mailowy: viltharis@folkmetal.pl. W tytule należy wpisać: „Konkurs” oraz nazwę interesującego nas miasta (Warszawa lub Poznań). Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, zawierających poprawne odpowiedzi, rozlosowane zostaną dwa bilety, po jednym na każdą imprezę. Konkurs zakończy się 17 września 2013 roku o godzinie 23:59. Pytania znajdują się poniżej:

1. Jak nazywa się utwór, do którego powstał najnowszy teledysk węgierskiej grupy Dalriada? Prosimy także o podanie tytułu płyty, z której pochodzi oraz roku jej wydania.

2. W jakich polskich miastach zagrał dotychczas Litvintroll? Wystarczy podać trzy nazwy miejscowości.

3. Imię której skandynawskiej bogini znajduje się w nazwie zespołu Helroth?

* – zespoły oznaczone gwiazdką zagrają jedynie na koncercie w Warszawie

Folk Metal Harvest Festival 2013 plakat

Konkurs został zakończony. Losowanie wyłoniło dwóch zwycięzców: Macieja Górskiego (Warszawa) oraz Adriana Stróżyka (Poznań). Gratulujemy szczęścia i życzymy przyjemnego czasu na koncertach. Szczegóły dotyczące odebrania biletów wysłaliśmy już drogą mailową.

KONKURS ZAKOŃCZONY!