Warsaw band Leśne Licho after quite a long break decided to get back on stage. Their first gig in a new line-up took place on 29th of June in Podkowa Leśna. They will appear soon, July 12, in Warsaw in Metal Cave. Other bands to perform are: death metal Incarnal and heavy metal Hellhaim. Beginning: 7 PM, tickets: 10 PLN. More information available here on Facebook.

Leśne Licho 12.07.2014

Warszawska formacja Leśne Licho po dłuższej przerwie postanowiła ponownie pojawić się na scenie. Swój pierwszy koncert w nowym składzie dali już 29 czerwca w Podkowie Leśnej, a 12 lipca pojawią się w warszawskim Metal Cave. Towarzyszyć im będą: deathmetalowy Incarnal oraz heavymetalowy Hellhaim. Impreza rozpocznie się o 19:00, a za bilety trzeba będzie zapłacić 10 złotych. Każdy miłośnik folk metalu ze stolicy z pewnością zna Leśne Licho, a po tak długiej przerwie jaką miał zespół można się spodziewać prawdziwej muzycznej uczty! Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu w portalu Facebook.

Leśne Licho 12.07.2014

O autorze

Avatar
Redaktor, Fotograf
Google+

Urodzony w 1990 roku w Warszawie. Folk metalem interesuję się odkąd poszedłem na pierwszy koncert grupy Morhana. Koncentruję się głównie na polskich i skandynawskich przedstawicielach gatunku, ale jestem otwarty na wszelkie kierunki. Od kwietnia 2012 roku jestem redaktorem FolkMetal.pl, gdzie staram się pisać o wszystkim, co dzieje się na rodzimej scenie folkmetalowej. Jestem także menadżerem zespołu Morhana od stycznia 2013 roku.