Warszawska formacja Leśne Licho, która niedawno doświadczyła pewnych, szczęśliwie krótkotrwałych, przetasowań kadrowych, weźmie udział w dwóch sierpniowych koncertach, odbywających się w Amfiteatrze Bemowo (Warszawa).

Pierwszy z nich odbędzie się 17 sierpnia z okazji czterdziestolecia płyty Deep Purple Made in Japan. Wstęp na koncert jest darmowy, a rozpoczęcie planowane na 18:00. Prócz Leśnego Licha, jako support wystąpi PGR, a gwiazdą wieczoru będzie Panteon. Jedyni przedstawiciele folk metalu na imprezie obiecują mnóstwo pozytywnej, folkowej energii i dobrze znane wszystkim fanom utwory w nowych aranżacjach. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

Drugi koncert planowany jest już na dzień później, 18 sierpnia. Będzie on upamiętnieniem Marka Kotańskiego, wybitnego polskiego psychologa i terapeuty, który poświęcił swoje życie pomocy innym ludziom. “Daj siebie innym” to hasło przewodnie tej imprezy. Prócz Licha pojawią się tacy artyści, jak: Justyna Steczkowska czy Closterkeller, a także wielu innych mniej lub bardziej znanych. Całość rozpoczyna się o godzinie 15:00, Leśne Licho ma się pojawić ok. 18:00, a wstęp na koncert jest wolny.

Podsumowując:

  • 17 sierpnia 2012, godz. 18:00 – Made in Japan (Amfiteatr Bemowo, wstęp wolny)
  • 18 sierpnia 2012, godz. 15:00 – “Daj siebie innym” (Amfiteatr Bemowo, wstęp wolny) (Leśne Licho ma wystąpić ok. 18:00)

O autorze

Redaktor, Fotograf
Google+

Urodzony w 1990 roku w Warszawie. Folk metalem interesuję się odkąd poszedłem na pierwszy koncert grupy Morhana. Koncentruję się głównie na polskich i skandynawskich przedstawicielach gatunku, ale jestem otwarty na wszelkie kierunki. Od kwietnia 2012 roku jestem redaktorem FolkMetal.pl, gdzie staram się pisać o wszystkim, co dzieje się na rodzimej scenie folkmetalowej. Jestem także menadżerem zespołu Morhana od stycznia 2013 roku.