Warszawska formacja Morhana dzięki głosom uzyskanym w poprzednim etapie dostała się do finału Stage4YOU – konkursu kapel, organizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę 7-ego kwietnia 2013 w klubie Proxima. Wygra zespół, który uzbiera najwięcej głosów publiczności. Zwycięzca dostanie możliwość nagrania profesjonalnego teledysku oraz prawo występu na Juwenaliach UW. Morhana jest jedynym reprezentantem sceny folkmetalowej, który może sięgnąć po te nagrody.

Muzycy ogłosili niedawno, iż każda osoba, która przyjdzie na finał i zagłosuje na Morhanę otrzyma 5 zł zniżki na bilety na warszawski koncert w ramach East European Tour, podczas którego zespół pojawi się w towarzystwie grup: Avven, Helroth oraz Threads of Moira.

Występ formacji w odcinku półfinałowym:

Więcej informacji odnośnie finału można odnaleźć tutaj.

O autorze

Redaktor, Fotograf
Google+

Urodzony w 1990 roku w Warszawie. Folk metalem interesuję się odkąd poszedłem na pierwszy koncert grupy Morhana. Koncentruję się głównie na polskich i skandynawskich przedstawicielach gatunku, ale jestem otwarty na wszelkie kierunki. Od kwietnia 2012 roku jestem redaktorem FolkMetal.pl, gdzie staram się pisać o wszystkim, co dzieje się na rodzimej scenie folkmetalowej. Jestem także menadżerem zespołu Morhana od stycznia 2013 roku.