7 grudnia 2012 roku (piątek) warszawska Morhana wystąpi w stołecznym klubie Mechanik. Prócz przedstawicieli folk metalu na scenie pojawią się trzy kapele hard rockowe – Echo, Orange Zebra oraz Endless Quest. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:30. Morhana z pewnością nie pominie dobrze rozpoznawalnych, starszych kawałków, ma jednak także do przedstawienia nowy materiał, który fani mogli usłyszeć już na koncercie w ramach Halloween Rock Night. Wjazd to jedynie 10 zł, dlatego na miejscu nie powinno zabraknąć miłośników dobrego, folkmetalowego grania.

  • 7 grudnia 2012 (piątek), 19:30 – Echo, Morhana, Orange Zebra, Endless Quest. Klub Mechanik (ul. Narbutta 87), Warszawa. Wjazd: 10 zł.

O autorze

Redaktor, Fotograf
Google+

Urodzony w 1990 roku w Warszawie. Folk metalem interesuję się odkąd poszedłem na pierwszy koncert grupy Morhana. Koncentruję się głównie na polskich i skandynawskich przedstawicielach gatunku, ale jestem otwarty na wszelkie kierunki. Od kwietnia 2012 roku jestem redaktorem FolkMetal.pl, gdzie staram się pisać o wszystkim, co dzieje się na rodzimej scenie folkmetalowej. Jestem także menadżerem zespołu Morhana od stycznia 2013 roku.