Dobre wieści dla wszystkich fanów dźwięków z północy! Już w marcu Polska stanie się królestwem lodu i zimna, a to za sprawą nadciągającego do nas Niflheim Festivalu. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć uznane folk metalowe zespoły. 9 marca we Wrocławiu pojawią się: Borknagar, Månegarm, Ereb Altor i symfoniczno-black metalowe Shade Empire. Koncert odbędzie się we wrocławskim Alibi.

Koszt biletów to: 79/89zł. Dostępne w: Eventim, Ticketpro, Bilet oraz sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Klub Alibi, Rocky Shop, De’Molika, Rock Long Luck (Poznań).

Za organizację Niflheim Festivalu 2014 odpowiadają: Northwind Promotions oraz P.W. Events.

Jens F. Ryland (Borknagar): “To naprawdę niesamowicie ekscytujące! Zawsze chciałem zagrać więcej koncertów na żywo, a przez ostatnie 15 lat niestety udało nam się wyjechać tylko na parę dni. Jesteśmy wdzięczni za nieocenione wsparcie, które otrzymujemy od naszej publiczności na całym świecie, dzięki!”

Øystein G. Brun (Borknagar): “Widzimy się na polu bitwy już za parę miesięcy. Nie mogę się doczekać trasy z moimi kompanami. Do zobaczenia, mam nadzieję, że pokażecie na co was stać!”

niflheimfest

Daty trasy:

07.03.       Erfurt, From Hell (DE)
08.03.       Oberhausen, Helvete (DE)
09.03.       Wroclaw, Alibi (PL) godz. 19:00, bilety: 79/89zł
10.03.       Berlin, K17 (DE)
11.03.       Budapest, Dürer Kert (HU)
12.03.       Montecchio Maggiore, E20 Underground (IT)
13.03.       Rome, Traffic (IT)
14.03.       Romagnano Sesia, Rock’n’roll Arena (IT)
15.03.       Zürich, Dynamo (CH)

Więcej informacji na stronie: niflheim-festival.com