amon_amarth_logo

17 stycznia 2014 r., podczas koncertu w Las Vegas, szwedzcy giganci wikińskiego melodeathu po raz pierwszy zaprezentowali swój najnowszy klip do utworu Father Of The Wolf, pochodzącego z wydanej w ubiegłym roku płyty Deceiver of the Gods.

amon_amarth_cover

Klip, a w zasadzie minifilm, powstał na podstawie scenariusza napisanego przez brytyjskiego pisarza Daniela J.W. Hughesa. Autorem koncepcji jest amerykański reżyser Ramon BoutvisethStudio RB Films. On też jest odpowiedzialny za całokształt wykonania klipu, do którego zresztą historię sam napisał. Efekty współpracy wspomnianych artystów z muzykami Amon Amarth możecie zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy także o trasie koncertowej Deceiver Of The Gods Tour, rozpoczętej wczorajszym koncertem, podczas której Szwedzi odwiedzą obie Ameryki, Australię i oczywiście Europę. W kwietniu zawitają również do Polski – 25 kwietnia zagrają w Gdańsku, a dzień później w Poznaniu. Szczegóły poniżej.

25.04.2014 Gdańsk, B90

bilety: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu)
do nabycia: Soundrive Tickets, SPATiF (Sopot), Cafe Absinthe, Stacja DeLuxe (Gdańsk), Śródmieście (Gdynia)

26.04.2014 PoznańEskulap

bilety: 70zł (do 01.03.), 80zł (do 25.04.), 90zł (w dniu koncertu)

do nabycia: CIM, Rock Long LuckP.W. Events, Eventim, eBilet, Ticketpro oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju