Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil na festiwalu Rock pod Kamenom w słowackiej Sninie. Jak w poprzednich latach, tak samo i w tym roku – 10 i 11 sierpnia w przepięknej okolicy Sninskych jezior odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja największej imprezy rockowej na wschodzie Słowacji.

Organizatorzy przygotowali występy najlepszych zespołów rockowych ostatnich lat. Czeską scenę będą reprezentowały takie nazwy jak Doga, Wanastowi Wjeci, Traktor, Škwor. Wyjątkowo tylko na imprezie w Sninie pojawi się zespół Arakain z czeską rockową diwą Lucie Bílą. Największym atutem sąsiadów z zachodu będzie koncert kapel Kabát, Pepa Vojtek i co.

Słowacką scenę będą reprezentować: Metropolis (mający w zestawie Jima Cimbalę, jednego z najlepszych gitarzystów Słowacji), Zóna A, oraz legenda Tublatanka. Z artystów należących do młodszej generacji wystąpią kuprz, Before the zero Day, oraz Čad.

Spoza granic wystąpią folk metalowe gwiazdy światowego formatu: Korpiklaani z Finalandii oraz  Eluveitie ze Szwajcarii. Innymi wykonawcami są: Sabaton ze Szwecji (którzy mimo zmiany składu kontynuują swoją aktywność) i Pretty Maids.
Bilety można zakupić za pośrednictwem strony www.rockpodkamenom.sk , lub w sieci Ticketportal aktualnie w cenie 20 Eur.

Oficjalna strona: www.rockpodkamenom.sk

Facebook: http://www.facebook.com/rockpodkamenom