Śląski Klub Fantastyki zaprasza na Śląskie Dni Fantastyki 2019, których druga już edycja odbędzie się 23-24 marca w Chorzowie, przy ul. Farnej 7. Motyw przewodni tegorocznej zabawy to Strażnicy Pradawnych Żywiołów.

Gośćmi będą m.in. pisarze: Robert Wegner, Aleksandra Janusz i Rafał Cuprjak; znani w popkulturze: Zwierz Popkulturalny, Kobieta Ślimak i Grupa Filmowa Darwin.
Dla tych aktywnych prezentujemy niepowtarzalną szansę spróbowania swoich sił w Quidditchu wraz z drużyną Black Diamond Silesia Miners, tym mniej aktywnym proponujemy entuzjastyczne kibicowanie rozgrywkom.
Zadbamy także o tych cierpiących na bezsenność, albowiem z soboty na niedzielę uczestniczyć można będzie w Nocy Planszówkowej, gdzie dobra zabawa nie skończy się aż do rana.
Oprawę muzyczną koncertowo zapewni nam utalentowana harfiarka Basia Karlik, a podczas konwentu obecni będą mogli skorzystać też z niepowtarzalnej szansy zobaczenia dokumentu Wojna Gwiazd.
Tak jak w zeszłym roku, nadarzy się okazja do wzięcia udziału w emocjonującej grze konwencyjnej, prelekcjach, warsztatach, spotkaniach z autorami, rozgrywkach planszówkowych, LARP-ach i sesjach RPG.
Nie zabraknie także herbaty i oczywiście ciast oraz ciastek z naszej ulubionej piekarni Magorówka.
Zeszłoroczni kosmiczni piraci w tym roku mają okazję zostać nieustraszonymi łowcami smoków. Przybywajcie i bawcie się dobrze 🙂

Więcej informacji:
Strona www: www.sdf.org.pl
Strona FB: https://www.facebook.com/slaskiednifantastyki/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/165644267630756/
Instagram: http://picdeer.com/slaskie_dni_fantastyki