KONKURS ZAKOŃCZONY! WYNIKI ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ PLAKATU.

Dokładnie za dwa tygodnie odbędzie się Wołomin Rock Festival 2013 – kolejna edycja cyklicznej imprezy odbywającej się od połowy lat dziewięćdziesiątych.

Wołomin Rock Festival

Rok 2013 jest przełomowym w historii festiwalu, gdyż po raz pierwszy pojawi się na nim kapela folkmetalowa. Będzie to warszawska Morhana, która wystąpi jako druga z czterech grup. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie. Bilety sprzedawane będą po 10 zł. Prócz Morhany na scenie zobaczymy trzy inne zespoły: Moron, Siren’s Dawn oraz Bang Bang.

_MG_3575

Portal FolkMetal.pl objął patronat medialny nad imprezą. Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym będzie można wygrać jedną podwójną wejściówkę na Wołomin Rock Festival 2013. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno konkursowe pytanie umieszczone poniżej i wysłać odpowiedź na adres viltharis@folkmetal.pl. Bardzo prosimy o podpisywanie się pod swoimi wiadomościami (imię, nazwisko i miejscowość, z której pochodzicie). W tytule wiadomości prosimy wpisać “Konkurs – Wołomin Rock Festival 2013”. Zwycięzcą zostanie osoba, która naszym zdaniem odpowie na pytanie najlepiej. Konkurs zakończy się w sobotę, 19 października, a wyniki ogłosimy do dwóch dni później.

JAKIE ZESPOŁY WYSTĄPIŁY DOTĄD NA WOŁOMIN ROCK FESTIVAL?
(można podać dowolną liczbę składów)

  • 26.10.2013, 18:00 (Wołomin, MDK) – Wołomin Rock Festival 2013: Morhana + Moron + Siren’s Dawn + Bang Bang (bilety: 10 zł)

Wołomin Rock Festival plakat

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Zwycięzcą został KACPER z miejscowości MAJDAN.
Gratulujemy wszystkim poprawnych odpowiedzi i zapraszamy na kolejne konkursy!