KONKURS ZAKOŃCZONY!

Już wkrótce słoweński Avven pojawi się po raz pierwszy w swej historii na czterech koncertach w Polsce. Towarzyszył mu będzie młody, rodzimy zespół Helroth. Trasa East Europe Tour 2013 w naszym kraju przebiegać będzie przez Warszawę (14 kwietnia), Bielsko-Białą (17 kwietnia), Chorzów (18 kwietnia) i Wrocław (21 kwietnia). Jako że Avven pojawia się na polskiej ziemi po raz pierwszy, mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać bilet na dowolny występ na tej trasie. Wszystko, co należy zrobić, to odpowiedzieć w komentarzu do tego wpisu na jedno pytanie – czy Avven w czasie East Europe Tour 2013 odwiedzi poza Polską inne kraje? Bilety rozdamy trzem pierwszym osobom, które odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie.

Więcej informacji o trasie można odnaleźć tutaj.

Konkurs został zakończony, oczywiście prawidłowa odpowiedź jest twierdząca, prócz Polski Avven odwiedzi także Czechy, Słowację oraz swą ziemię rodzimą – Słowenię. W konkursie nagrody w postaci biletu na dowolnie wybrany koncert East Europe Tour w Polsce otrzymują: Lobas, Jari Hrothgar Beermaster oraz Ryszard Kulesza. Zwycięzców prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz koncertu, na który chcą się wybrać, na adres: viltharis@folkmetal.pl.

Kolejne konkursy, w których będzie można wygrać bilety na koncerty Avven i Helrotha oraz inne cenne nagrody związane z tą trasą już wkrótce!